Tags: "festa"

08 Mar
0

VIDEO/ Basha 8 Mars mes grave demokrate, Kreu i PD: Nje grua e fortë, e pavarur dhe e lumtur, garanci për një familje e shoqëri të shëndetshme

  Urimi i kryetarit të PD, Lulzim Basha:   Pa gra të forta, nuk ka Shqipëri të fortë!   Mirënjohje për gratë, për nënat dhe motrat, falë sakrificës së të cilave jeta njerëzore bëhet më e bukur.   Kontributi më ...

Me Shume
07 Mar
0

Kryetari i PD, Lulzim Basha, urim të veçantë për 7 Marsin: Kam shumë shpresë dhe besim, se ditë më të mira do të vijnë për çdo mësues shqiptar

  Kryetari i PD, Lulzim Basha, ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të uruar 7 Marsin. Me një foto familjare ku në qendër është mamaja mësuese, Basha ka uruar të gjithë mësuesit shqiptarë që kanë shërbyer dhe vazhdojnë të ...

Me Shume
28 Dec
0

Kryetari i PD, Lulzim Basha poston fotot nga mbrëmja festive e fundvitit

  POSTIMI I KRYETARIT TË PD, LULZIM BASHA, NGA MBRËMJA FESTIVE E FUNDVITIT: Mbrëmje e bukur fundviti me drejtues, deputetë dhe anëtarë të Këshillit Kombëtarë të Partia Demokratike e Shqipërisë. Me besimin dhe urimin për një Vit të Ri sa ...

Me Shume
12 Dec
0

Basha ndan fotot nga festa e 33 vjetorit të PD

Kryetari i PD, Lulzim Basha, përmes një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit fotot dhe videot e folësve në festën e 33 vjetorit të PD “Ne e kemi bërë zgjedhjen tonë: Partia Demokratike është e Shqipërisë! Çdo gjë ...

Me Shume