Tags: "Elisa Spiropali"

03 Mar
0

“Harroje amnistinë për zyrtarët e korruptuar”, Pampuri i përgjigjet Spiropalit: Kush nuk vjedh dhe nuk bashkëpunon me krimin, për ju fle gjumë

  Reagimi i nënkryetares së PD, Oriola Pampuri:   Pas çdo zyrtari të korruptuar që shfaqet në derë të SPAK-ut, Edi Rama dhe shpura e tij shfaqen kërcënues ndaj institucioneve të drejtësisë. Pas përpjekjeve për të ngritur komision që të ...

Me Shume
17 Feb
0

Nënkryetarja e PD, Pampuri i përgjigjet Spiropalit: Pampuri i reagon Spiropalit: Turp, të keqpërdorësh vizitën e sekretarit të shtetit për të mbuluar aferën Mcgonigal të Ramës

  Reagimi i nënkryetares së PD, Oriola Pampuri: Elisa në botën e doganave paska përdorur sot Sekretarin Blinken për të justifikuar përfshirjen e Ramës në aferën McGonigal kundër Lulzim Bashës. E turpshme, skandaloze të keqpërdorësh mikun dhe aleatin strategjik të ...

Me Shume
20 Jan
0

Reagimi i Sekretarit për Marrëdhëniet me Publikun, Edvin Kulluri: “Donika e Rilindjes” mundohet të fshehë përpjekjen e Ramës për zgjeruar pushtetin e tij

  REAGIMI NË EMËR TË PD, NGA SEKRETARI PËR MARDHËNIET ME PUBLIKUN, EDVIN KULLURI   Spiropali ose kjo pasardhese e familjes aristokrate te Arianiteve, qenka nervozuar me shqetesimin e ngritur nga Kryetari i Partise Demokratike se Skenderbeu dhe kaloresit e ...

Me Shume
14 Jan
0

Nënkryetarja e PD, Orjola Pampuri, i përgjigjet Spiropalit: Qeveria po përdor dramën e të burgosurve për propagandë

  REAGIMI I NËNKRYETARES DHE DEPUTETES SË PD, ORIOLA PAMPURI:   Lotët e krokodilit të mazhorancës, se po i vjen keq për ata burra dhe gra që janë pas hekurave është përdorim i dramës njerëzore për propagandë. Harroi Elisa Spiropali, ...

Me Shume