04 Tet
0

Dhunimi i gazetarit në Tiranë, zëdhënësja e PD: Sulm ndaj fjalës së lirë! Inkurajojmë policinë të vërë sa më shpejt para drejtësisë autorët!

Zëdhënësja e PD-së Mirela Karabina ka reaguar për dhunimin e gazetarit Gjergj Zefi. Karabina e cilësoi goditjen e tij, një sulm ndaj fjalës së lirës. Karabina theksoi se Partia Demokratike dënon këtë sulm ndaj fjalës së lirë dhe nxit, inkurajon ...

Read More