28 Oct
0

PD: Berisha njësoj si Rama, sulmon mikun e PD dhe të shqiptarëve, Gunther Krichbaum.

  DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, NËNKRYETARI KRESHNIK ÇOLLAKU Prej disa ditesh ndodhet në një vizitë zyrtare në Tiranë, deputeti i Bundestagut gjerman dhe zëdhënës i CDU-së Gjermane për çështjet Europiane, miku i Shqipërisë dhe i Partisë Demokratike, Gunter Krischbaum. Gunter ...

Me Shume