Tags: "Berat"

17 Mar
0

Kryetari i PD, Lulzim Basha, në Kuvendin Zgjedhor të degës së PD, Berat

  PJESË NGA FJALA E KRYETARIT TË PD, LULZIM BASHA, NË KUVENDIN ZGJEDHOR TË DEGËS SË PD, BERAT   Pakti apo pazari javës që po mbyllet, nuk është aq i pafajshëm apo qesharak siç duket. Është dhe qesharak, sepse të ...

Read More
04 Gus
0

Basha vijon takimet për riorganizimin e PD: Ujësjellësat anembanë vendit në prag falimenti sepse janë kthyer në kuvli korrupsioni. Drejtësia të veprojë…

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka vijuar takimet me strukturat drejtuese të PD-së në qarkun e Beratit. Basha ka bërë më dije se ka nisur puna për riorganizimin dhe ringritjen e forcës politike përballë qeverisë, që sipas tij, po ...

Read More