Tags: "Ali Demi"

10 Nën
0

Basha: Lista të hapura dhe vetting ne politikë për një Shqipëri të drejtë e të zhvilluar

Gjatë mesditës, kryetari i PD zhvilloi takime rastësore me qytetarët më zonën e Ali Demit në Tiranë. Basha bisedoi me shumë prej tyre fhebu tha atyre se ai dhe PD, kanë zgjedhur të qëndrojmë çdo ditë pranë njerëzve, në një ...

Read More
10 Nën
0

“Do bëjmë gjithçka që zëri juaj të dëgjohet”/Basha me banorët e Ali Demit: Mbështesim SPAK, lufta ndaj korrupsionit prioritet

Kryetari i PD,  Lulzim Basha,  ishte sot në degën 1 të PD në Tiranë ku zhvilloi takim me qytetarë e sipërmarrës të vegjël  të zonës së Ali Demit. “Sot kemi dy Shqipëri, ajo e shumicës së ndershme të qytetarëve që ...

Read More
08 Kor
0

Basha: Ndryshimet kushtetuese që propozojmë janë në interes të qytetarëve, që deputetët t’i zgjedhin ata, jo bandat kriminale

Kandidati i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në kuadër të zgjedhjeve që do të mbahen në 29 korrik, ka zhvilluar takimin e radhës me demokratët në zonën e “Ali Demit” në Tiranë. Postimi i plotë në facebook: Hapja e Partisë Demokratike ...

Read More