Tags: "aleanca"

10 Nën
0

Aleanca e kullave dhe non grata-ve nuk do e mbajnë peng PD dhe Shqipërinë me paratë e krimit që po financon baltën mediatike dhe politike për t’i ikur drejtësisë

  DEKLARATË E ZËDHËNËSES SË PARTISË DEMOKRATIKE, MIRELA KARABINA   Tymueset e Sali Berishës për t’ju  fshehur hetimeve të SPAK, nuk habisin më askënd. Fushata e tij e mjerueshme tregon se ai për interesat e tij personale është gati të ...

Read More
03 Tet
0

“Aleanca e Kullave dhe non gratave s’do marrin peng PD-n”, Oriola Pampuri: Natën marrin leje ndërtimi nga Rama dhe ditën sulmojnë PD

Deputetja dhe nënkryetarja e Partisë Demokratike, Oriola Pampuri ka reaguar për deklaratat e Sali Berishës se Rama kërkon të emërojë përfaqësuesit e opozitës në Kuvend. Pampuri shprehet se natën marrin leje ndërtimi nga Edi Rama për kullën 64 kate, dhe ...

Read More