28 Gus
0

“U përball me dhunën e egër të diktaturës”, Basha shpreh ngushëllime për shkrimtarin Ahmet Bushati: Shkodra dhe mbarë vendi humbën një fisnik dhe intelektual të rrallë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka shorehur ngushëllime për shkrimtarin dhe përkthyesin Ahmet Bushati, i cili u nda nga jeta ditën e djeshme. Me anë të një statusi në Facebook, Basha shprehet se Ahmet Bushati ishte edhe një hero ...

Read More