17 Gus
0

Arrestimet për koncesionin e sterilizimit, reagon Kryetarja e Komisionit të Shëndetësisë, Zheni Gjergji: Të paudhët që prej 10 vitesh po tallen me jetën e shqiptarëve duhet dhe do të përgjigjen para drejtësisë

Pas arrestimeve të SPAK për koncesionin e sterilizimit, ka reaguar edhe kryetarja e Komisionit të Shëndetësisë, Zheni Gjergji. Gjergji shprehet se qeveria Rama do të mbahet mend nga shqiptarët si Qeveria e PPP-ve abuzive dhe që kanë shkaktuar miliona euro ...

Read More