Tags: "uron"

28 Nën
0

Kreu i PD, Lulzim Basha, uron shqiptarët për ditën e pavararësisë

  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka uruar shqiptarët për ditën e pavarësisë së Shqipërisë.   Urimi i kreut të PD, Lulzim Basha:   Gëzuar Ditën e Pavarësisë, Shqipëri! Uroj nga zemra të gjithë shqiptarët për festën e flamurit ...

Read More
02 Tet
0

Basha uron studentët: Shqipëria do të bëhet më mirë jo duke ndëshkuar ata që largohen prej kushteve skandaloze në arsim, por duke investuar dhe…

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka uruar studentët dhe pedagogët për vitin e ri akademik. Në një postim në Facebook, Basha shkruan se në takime me studentë e pedagogë është njohur me probleme themelore të cilat përballen çdo ditë. ...

Read More
04 Kor
0

“Përgjithmonë mirënjohës”, Tabaku i bashkohet urimeve për pavarësinë e SHBA-së

  Urimeve për pavarësinë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës i është bashkuar edhe deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku. Në postimin e ambasadës së SHBA-së në Twitter, Tabaku ka lënë një koment ku shkruan “Gëzuar 4 Korrikun! Përgjithmonë mirënjohës!”, ...

Read More
04 Kor
0

Bardhi uron pavarësinë e SHBA-së: Gëzuar ditëlindjen Amerikë!

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka shprehur urimin e tij në ditën e pavarësisë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Bardhi shprehet se Korriku është dita më e mirë për të falenderuar SHBA që na ka qendruar ...

Read More
04 Kor
0

Basha uron pavarësinë e SHBA-së

  Deputeti dhe kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka uruar pavarësinë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Me anë të një statusi në Twitter, Basha ka zgjedhur fjalët e delaratës së pavarësisë së SHBA-së për të përçuar ...

Read More