Tags: "sterilizimit"

17 Gus
0

Arrestimet për koncesionin e sterilizimit, reagon Kryetarja e Komisionit të Shëndetësisë, Zheni Gjergji: Të paudhët që prej 10 vitesh po tallen me jetën e shqiptarëve duhet dhe do të përgjigjen para drejtësisë

Pas arrestimeve të SPAK për koncesionin e sterilizimit, ka reaguar edhe kryetarja e Komisionit të Shëndetësisë, Zheni Gjergji. Gjergji shprehet se qeveria Rama do të mbahet mend nga shqiptarët si Qeveria e PPP-ve abuzive dhe që kanë shkaktuar miliona euro ...

Read More
17 Gus
0

Oriola Pampuri: PD e ka denoncuar që para 3 vitesh koncesionin e sterilizimit

Deputetja, Oriola Pampuri, në një postim në Facebook, shprehet se Partia Demokratike ka denoncuar që para 3 vitesh koncesionin e sterilizimit. Pampuri gjithashtu thotë se sa here që Pd denonconte mungesën e medikamenteve, tenderave fiktiv, apo koncensioneve korruptive, dilte partia ...

Read More