31 Jul
0

“Nisëm punën për riorganizimin e PD”, Basha takim me drejtuesit politikë të qarkut të Durrësit

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me drejtues politikë të qarkut të Durrësit. Përmes një postimi në Facebook, Basha tha se ka nisur puna për riorganizimin e PD-së. Kryedemokrati shtoi se modernizimi, hapja dhe përfshirja e ...

Me Shume