Tags: "replike"

13 Jul
0

Bardhi drejtueses së ILDKPI: Pse ky institucion nuk heton pasurinë e Olta Xhaçkës, Arben Ahmetajt dhe deputetëve të korruptuar?

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka replikuar me kryetaren e Inspektoratit të Lartë të Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive dhe Konfliktit të Interesave. Bardhi i ka pyetur inspektoren e përgjithshme të ILDKPI, Evgjeni Bashari, se pse ...

Me Shume
13 Jul
0

Tabaku: Jepni dorëheqjen pasi gjysma e grupit parlamentar të PS pjesë e dosjes së SPAK!

Deputetja e Partisë Deokratike, Jorida Tabaku është shprehur se deputetët dhe ministrat socialistë duhet të kishin dhënë dorëheqjen pas bërjes publike të aferës së inceneratorëve. Tabaku u shpreh se është turp që në Parlament nuk diskutohet për inceneratorët. Replika e ...

Me Shume