Tags: "puna"

22 Maj
0

Basha ndan fotot nga takimet e punës për programin e PD: Me programin tonë ne do t’i kthejmë pasuritë e vendit në mundësi, që çdo shqiptar ta ndërtojë jetën dhe të ardhmen në Shqipëri

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, përmes një postimi në Facebook, ka publikuar takimet intensive që po zhvillohen në selinë e PD për të ofruar shqiptarëve një program për zhvillimin e vendit dhe përmirësimin e jetës së shqiptarëve. POSTIMI I ...

Read More
07 Pri
0

Podcasti me Marsid Gupin dhe Ermal Peçin, Basha flet për studimet, jetën studentore, pasionet, punën në Tribunalin e Hagës dhe se kush e futi në politikë

  Kryetari i PD, Lulzim Basha, zhvilloi podcastin e dytë me Marsid Gupin dhe Ermal Peçin, ku kësaj radhe foli për degën që ka studiuar, jetën studentore në Hollandë, pasionet si dhe punën e tij të parë. Zoti Basha gjithashtu ...

Read More
03 Nën
0

FRPD nis punën për riformatimin e strukturave në të gjithë vendin

Forumi Rinor i Partisë Demokratike, ka nisur punën për riformatimin e strukturave në të gjithë vendin, pjesë e ringritjes së PD. Në këtë kuadër, nën drejtimin e Sekretarit për Rininë në PD, Blendi Sula, u zhvillua një takim me steukturat ...

Read More