Tags: "pergenjeshtron"

16 Kor
0

Flutura Açka përgënjeshtron Akademinë e Shkencave: Ka disa të vërteta të hidhura…

Deputetja e Partisë Demokratike, Flutura Açka ka përgënjeshtruar Akademinë Shkencave e cila në reagimin e saj ditën e sotme shprehej se ligji i propozuar nga deputetët socialist nuk është ndryshuar prej tyre. Açka shprehet se kjo është një gënjeshtër dhe ...

Read More
24 Maj
0

Reagim i nënkryetarit të Partisë Demokratike, Edmond Spaho

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edmond Spaho ka reaguar pas publikimit të një lajmi ku pretendohej se ai kishte deklaruar se LSI dhe PDIU do të jenë partitë e vetme opozitare pas zgjedhjeve. Spaho dënon dhe përgënjeshtron këtë lajm si të ...

Read More