Tags: "parate"

10 Nov
0

Aleanca e kullave dhe non grata-ve nuk do e mbajnë peng PD dhe Shqipërinë me paratë e krimit që po financon baltën mediatike dhe politike për t’i ikur drejtësisë

  DEKLARATË E ZËDHËNËSES SË PARTISË DEMOKRATIKE, MIRELA KARABINA   Tymueset e Sali Berishës për t’ju  fshehur hetimeve të SPAK, nuk habisin më askënd. Fushata e tij e mjerueshme tregon se ai për interesat e tij personale është gati të ...

Me Shume
06 Aug
0

Kulla në qendër të Tiranës, reagon Basha: SPAK të nisë menjëherë hetimet për të zbardhur se kush fshihet pas kësaj kulle? Paratë e kujt po pastrohen aty?

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar për kullën që ka filluar të ndërtohet në parkun që ndodhet në qendër të Tiranës. Basha shprehet se prishja e një prej parqeve të pakta që i kanë mbetur Tiranës për të ...

Me Shume
05 Jul
0

Diskutime mbi projektligjin për parandalimin e pastrimit të parave, Tabaku: Felaj e fundit të flasi për moral, gjithmonë fyen zonjat!

Me shumë thjeshtësi që na karakterizon ne të Shqipërisë së Mesme, thashë që unë i bëj ndryshimet siç mund të sygjerojnë kolegët duke qënë se ka kolegë këtu që e njohin më shumë se mua ligjin. Znj. Felaj është personi ...

Me Shume
05 Jul
0

Prezantimi i projektligjit për parandalimin e pastrimit të parave nëpërmjet ndërtimit nga ana e deputetes Jorida Tabaku

Me 21 mars jemi mbledhur për të diskutuar këtë nismë dhe unë nuk kam marrë asnjë opinion të institucioneve dhe kjo nuk është normale, pavarësisht kësaj do marrë për bazë diskutimet që z. Majko bëri. U ndjeva e privilegjuar që ...

Me Shume