26 Sht
0

Basha nis ditën në zemër të Tiranës, takime me qytetarë në degën 8

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në vijim të turit të tij të takimeve,  e ka nisur ditën sot sot në lagjen e tij të vjetër në Tiranë, tek lagjja 8, aty ku ka lindur dhe është rritur. Me një ...

Read More