Tags: "korce"

01 Aug
0

Basha: Rruga e mirëqenies për shqiptarët do hapet kur të marrë fund pandëshkueshmëria në nivelet më të larta

Kryetari i Partisë Demoratike, Lulzim Basha, ka vijuar takimet me drejtuesit politikë të qarkut të Korçës, në kuadër të riorganizimit PD. Në postimin e tij në Facebook ku njoftoi dhe takimin, Basha tha se afera e Inceneratorëve dëshmon sesi metastazat ...

Me Shume
01 Jul
0

KANDIDATI LULZIM BASHA, TAKIM ME DEMOKRATËT E KORÇËS

Në vijim të garës për kreun e ri të Partisë Demokratike, kandidatët në garë po vijojnë fushatën, e cila do të përmbyllet në 29 korrik 2023 me zgjedhjen e Kryetarit të ri të PDSH-së sipas parimit një anëtar një votë. ...

Me Shume
05 Jul
0

“Fuqia blerëse ka rënë në zero, më mirë t’i vë çelësin e të iki”, falimentimi ndihet edhe në bizneset e Korçës.

“Fuqia blerëse ka rënë në zero, më mirë t’i vë çelësin e të iki”, falimentimi ndihet edhe në bizneset e Korçës. “Shitje s’ka, e mbajmë kot hapur”, bizneset në Korçë pjesë e krizës ekonomike. Basha: Programi ekonomik ynë, shpëtim për ...

Me Shume
12 Mar
0

Shqipërisë i duhet një qeveri që e shikon atë me të njëjtin sy si prindërit familjen. 

  Shqipërisë i duhet një qeveri që e shikon atë me të njëjtin sy si prindërit familjen.  Sot kemi qeverinë  që sillet si një prind i keq, që nuk u çon bukë fëmijëve, një prind abuzues me fëmijët.   Me ...

Me Shume