Tags: "Kamëz"

20 Sep
0

PD denoncon kopshtin në Kamëz: Mjetet për fëmijët t’i blejnë prindërit ose të paguajnë 50 mijë lekë

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Mirela Çërraga Karabina, ka denoncuar një kopsht publik në Kamzë, ku drejtoria e kopshtit i ka shpërndarë një listë mjetesh didaktike që prindërit duhet të blejnë për fëmijët. Në një postim në Facebook, Karabina u shpreh ...

Me Shume
09 Jan
0

Basha: Pakti mafioz mes Edi Ramës dhe Haki Çakos nuk do ta ketë jetën e gjatë! Shqiptarët po bashkohen për të rrëzuar qeverinë e krimit!

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ftoi qytetarët shqiptarë t’i bashkohen protestave të opozitës për të nxjerrë vendin nga udhëkryqi dhe kriza e rëndë ku e ka futur Edi Rama me bashkëqeverisjen e tij me krimin. Në takimin me qytetarët ...

Me Shume