08 Aug
0

Lulzim Basha: Kallëzimi i sotëm i kullës në qendër të Tiranës, është provë e besimit të PD ndaj SPAK

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar pas padisë në SPAK të bërë nga anëtarët e PD-së në Këshillin Bashkiak të Tiranës,  për projektin për ndërtimin e kullës pas Teatrit të Operës dhe Baletit. Në një postim në Facebook, ...

Me Shume