Tags: "Hollande"

08 Qer
0

Lulzim Basha poston foto nga univeristeti i Holandës: Të vendosur për kjimin e standardeve europiane për studentët dhe pdeagogët shqiptarë

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ndodhet në Holandë, ku ka marrë pjesë në ceremoninë e pritjes për ish-studentët e Universitetit Utrehtit, ku ka studiuar bashkë me bashkëshorten e tij, Aurelën. Basha ka ndarë një foto nga eventi, teksa shkruan ...

Read More
07 Pri
0

Podcasti me Marsid Gupin dhe Ermal Peçin, Basha flet për studimet, jetën studentore, pasionet, punën në Tribunalin e Hagës dhe se kush e futi në politikë

  Kryetari i PD, Lulzim Basha, zhvilloi podcastin e dytë me Marsid Gupin dhe Ermal Peçin, ku kësaj radhe foli për degën që ka studiuar, jetën studentore në Hollandë, pasionet si dhe punën e tij të parë. Zoti Basha gjithashtu ...

Read More