Tags: "Gruaja"

09 Qer
0

“Ulja e lindshmërisë palgë sociale”/ Jupi: Programi i PD ndihmon familjen dhe forcon gruan

Anëtarja e Kryesisë së PD, Taulanda Jupi, në një intervistë për mediat ka folur për mbështetjen që do të kenë gratë me programin e PD. Duke sjell në vëmendje statistikat e INSTAT ku për tremujorin e fundit rezultoi se kishim ...

Read More
01 Qer
0

Sot në Shqipëri gratë jane të braktisura, shkatar është Edi Rama/ Bakiu: Me programin e PD gruaja shqiptare do të rimarrë rolin që i takon në shoqëri dhe fuqizimi ekonomik

Sot Partia Demokratike zhvillon Kuvendin Programor për prezantimin e programit për zgjedhjet e ardhshme politike, me sloganin “Shqipëria meriton më shumë”. DEPUTETJA E PD, MERITA BAKIU Sot Shqiperia ka probleme ka probleme te medha dhe serioze. Shkaktari i tyre eshte ...

Read More