Tags: "deklarate pd"

08 Oct
0

Basha: Ngritja e çmimeve ka qëllim t’ia kalojë barrën e korrupsionit dhe keqmenaxhimit, familjeve shqiptare.

Shumica prej jush mund ta ketë harruar, sepse keni kohë që e shihni veten në pasqyrën e deformuar të mediave që ushqeni me korruspsionin tuaj, por gati gjysma e popullsisë jeton në varfëri, me më pak se 5 dollarë në ...

Me Shume
04 Oct
0

Rritja e çmimit të energjisë dhe i karburanteve nuk është çështje e tregjeve ndërkombëtare, por pasojë e keqqeverisjes së Edi Ramës.

KOMUNIKIMI I KRYETARIT TË PARTISË DEMOKRATIKE, LULZIM BASHA, ME GAZETARËT PAS MBLEDHJES SË GRUPIT PARLAMENTAR   Përshëndetje të dashur gazetarë, punonjës të medias, sapo kemi përfunduar mbledhjen e grupit parlamentar. Siç me siguri jeni informuar në qendër të vëmendjes, ajo ...

Me Shume
23 Apr
0

PD krijon koalicionin politik opozitar dhe qytetar për zgjedhjet e ardhshme.

  PD krijon koalicionin politik opozitar dhe qytetar për zgjedhjet e ardhshme. Ky koalicion do të zgjerohet për t’i dhënë Shqipërisë të ardhmen europiane që meriton. Angazhimi i parë i koalicionit opozitar, që përbën maxhorancën e re politike, morale dhe ...

Me Shume