Tags: "burg"

10 Jan
0

PD: Edi Rama do të hyjë në historinë e shtetit shqiptar si kryeministri që më shumë ministra dhe bashkëpunëtorë i ka brenda në burg se sa jashtë tij

  REAGIMI I ZËDHËNËSES TË PARTISË DEMOKRATIKE   Njerëzit presin zgjidhje për hallet dhe problemet e tyre nga kryeministri, por ai nga njëri resort në tjetrin u ofron vetëm shfaqe bajate.   Sillet si pronar i Shqipërisë, ndërsa çdo ditë ...

Read More
15 Kor
0

Kreshnik Çollaku poston videon: Edi dhe shoqnia e tij

Deputeti i Partisë Demokratike, Kreshnik Çollaku, në një postim në rrjetet sociale ka shpërndarë kryeministrin Edi Rama me deklaratën e tij të djeshme për ish-kryeministrin e shpallur në kërkim nga drejtësia, Arben Ahmetaj, ndërsa videoja shoqërohet me fotot e të ...

Read More
16 Pri
0

Edi Rama po i vendos një tjetër damkë Shqipërisë, atë të burgosjes politike të opozitës.

Edi Rama po i vendos një tjetër damkë Shqipërisë, atë të burgosjes politike të opozitës. Ata janë të burgosur politikë, për shkak  se janë mbështetës të PD, janë kundërshtarë politikë të Edi Ramës Prokuroria, edhe sot, shërbeu  si vegël politike e Edi ...

Read More