28 Tet
0

Basha zhvillon takime me biznesin e vogël në njësinë administrative nr 7, në Tiranë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha,  në Njësinë Administrative nr 7 në Tiranë, i kushtoi vëmendje biznesit të vogël ku vizitoi biznesin e mobilerisë së vëllezërve Edmond dhe Ilmi Balla. Basha gjatë bisedës me ta konstatoi problematikat me të cilat ...

Read More