fbpx

Category Archives: Lajmi fundit

Misioni më i rëndësishëm që PD dhe opozita kanë sot, të jenë në krah të qytetarëve dhe ti prijnë protestës qytetare

Prononcimi i kryetarit të PD, Lulzim Basha në protestën e banorëve të Unazës së Re Mirëmbrëma. Dua të përshendes nga zemra qendrestarët e Unazës së Re që të bashkuar i ...

ME SHUME

Edi Rama nuk ka dhënë asnjë shpërblim për fundvit për 34 mijë mësues në arsimin parauniversitar, ndërkohë paguan 105 milionë euro për koncesionet e oligarkëve

Edi Rama nuk ka dhënë asnjë shpërblim për fundin e vitit për 34 mijë mësues në arsimin parauniversitar, ndërkohë paguan 105 milionë euro për koncesionet e oligarkëve. Qeveria shkel kontratën ...

ME SHUME

Ndryshimet në qeveri janë një tallje me shqiptarët.

Ndryshimet në qeveri janë një tallje me shqiptarët. Edi Rama i trajtoi ata si popull i padenjë të cilëve u vendos mbi kokë kë të dojë. Mund të kishte emëruar ...

ME SHUME

Përgenjështrim për ERTV 2 ( Report tv)

Televizioni ERTV 2, të cilin publiku e njeh me emrin Report TV, ka shkelur çdo standard të gazetarisë për t’i shërbyer në mënyrë mjerane padronëve që e furnizojnë me para, ...

ME SHUME

Veliaj kapet në flagrancë duke gënjyer për ndryshimin e shtratit të Lumit të Lanës. Një vit më parë deklaroi nisjen e punimeve. Pas zbulimit të skandalit tha se projekti nuk është emergjencë për bashkinë.

Veliaj kapet në flagrancë duke gënjyer për ndryshimin e shtratit të Lumit të Lanës. Një vit më parë deklaroi nisjen e punimeve. Pas zbulimit të skandalit tha se projekti nuk ...

ME SHUME

Me aktin e fshehtë normativ, Edi Rama financon klientin dhe kandidatin e tij për Kukësin, Safet Gjici, me 1.5 milionë dollarë për një projekt të pakontraktuar nga qeveria.

Me aktin e fshehtë normativ, Edi Rama financon klientin dhe kandidatin e tij për Kukësin, Safet Gjici, me 1.5 milionë dollarë për një projekt të pakontraktuar nga qeveria. DEKLARATË PD, ...

ME SHUME

Erion Veliaj i hapi rrugë ndërtimit të pallateve shumëkatëshe në pronën e tjetërsuar nga një trafikant i dënuar droge

Mirëmbrëma përfaqësues të dashur të medias. Ju falendroj për praninë dhe punën tuaj këtu si përnatë. Sikundër dua tu shpreh respektin atyre mediave që kanë rifilluar këtë transmetim live të ...

ME SHUME

Edi Rama nuk ka asnjë plan dhe vullnet për të realizuar asnjë nga kërkesat e studentëve. Paketa e tij është paketa e mashtrimit të studentëve dhe tregues i panikut dhe çoroditjes së Edi Ramës.

• Edi Rama nuk ka asnjë plan dhe vullnet për të realizuar asnjë nga kërkesat e studentëve. Paketa e tij është paketa e mashtrimit të studentëve dhe tregues i panikut ...

ME SHUME

Ministrja e Shëndetësisë bën propagandë me fatkeqësinë e shqiptarëve. Shëndetësia sot është në gjendjen më skandaloze ku humbin jetën foshnja dhe nëna. 

Ministrja e Shëndetësisë bën propagandë me fatkeqësinë e shqiptarëve. Shëndetësia sot është në gjendjen më skandaloze ku humbin jetën foshnja dhe nëna  BARDH SPAHIA, DEPUTET I PARTISË DEMOKRATIKE, DEKLARATË PËR ...

ME SHUME

Skandali i projektit rezidencial 60 milionë euro pranë Unazës së Madhe përfshin jo vetëm Erion Veliajn, por edhe Ministrin e Financave Arben Ahmetaj.

Skandali i projektit rezidencial 60 milionë euro pranë Unazës së Madhe përfshin jo vetëm Erion Veliajn, por edhe Ministrin e Financave Arben Ahmetaj. Ndryshe nga sa mashtron Ahmetaj, dokumentat zyrtare ...

ME SHUME
8283848790939699102105108111114117120123126129132135138141144147150153156159162165168171174177180183186189192195198201204207210213216219222225228231234237240243246249252255258261264267270273276279282285288291294297300303306309312315318321324327330333336339342345348351354357360363366369372375378381384387390393396399402405408411414417420423426429432435438441444447450453456459462465468471474477480483486489492495498501504507510513516