Category Archives: Lajmi fundit

11 Maj
0

Basha: Qeveria e Edi Ramës ka rënë

Basha: Rama mashtron, nuk kishte operacion policie, droga u mbeti në derë. Basha: U konfirmuan akuzat e opozitës edhe për ata që nuk besonin

Read More
11 Maj
0

Basha: Bashkë me avionin e drogës ka rënë edhe qeveria.

Rama-Tahiri, përpjekje maksimale për pastrimin e skenës së krimit

Read More
10 Maj
0

PD kërkon shpjegime nga Rama pse drejtori i Ujësjellësit të Patosit ndryshoi emër

Deklaratë për mediat e Koordinatores për Media Silvi Bardhi mbi transparencën e emërimit të drejtorit të Ujësjellësit në Patos

Read More
10 Maj
0

PD: Rama të sqarojë akuzat e Thimios, Prokuroria të nisë hetimet

Deklaratë e deputetit të PD Aldo Bumçi që i kërkon Prokurorisë të nisë hetimet për akuzat e Gjergji Thimio në sallën e gjyqit

Read More
09 Maj
0

Kryetari Basha letër kreut të KE z. Barroso

Letra që Kryetari i PD Lulzim Basha i ka dërguar kreut të KE z. Barroso me rastin e Ditës së Europës. SH.T.Z. José Manuel Barroso President i Komisionit Europian Tiranë, 9 maj 2014 I nderuar zoti President i Komisionit Europian. ...

Read More
09 Maj
0

Basha: Në PD pushteti është i votës, nuk ka të preferuar të kryetarit

Krahas zgjedhjes së drejtuesve të rinj, në të gjitha strukturat e Partisë Demokratike po zhvillohet dhe analiza për rezultatin e 23 qershorit.

Read More
09 Maj
0

PD: Rendi, Rama po dështon në detyrën e tij parësore

Zëdhënësja e PD Laura Vorpsi reagon pas ngjarjes tronditëse në vendosjen e eksplozivit ndaj zonjës arkitekte

Read More
08 Maj
0

Berisha në Parlament: Qeveria theu embargon me Iranin, të ngrihet komision hetimor

“Duke ardhur në Parlament një qytetar më lutet nëse mundem ti bëj një përshëndetje qeverisë. Po i thashe, do ta bëj. Përshëndetja ishte: Mirëmëngjes shokë të qeverisë! A u lodhët duke vjedhur javës që kaloi? E shoh që kjo fjala ...

Read More
08 Maj
0

Noka: Kufijtë ruhen nga persona me çanta droge

Fjala në Kuvend e deputetit Flamur Noka:

Read More
08 Maj
0

PD: Prokuroria të nisë hetimet për akuzat e Thimios ndaj Rama-Kokëdhimës

Deklaratë e zëdhënëses Vorpsi pas dëshmisë tronditëse se Kryeministri dhe deputeti i tij i kanë kërkuar koleksionistit pikturën 1 milionë Euro

Read More