fbpx

Category Archives: Lajmi fundit

28 Dec
0

Ndryshimet në qeveri janë një tallje me shqiptarët.

Ndryshimet në qeveri janë një tallje me shqiptarët. Edi Rama i trajtoi ata si popull i padenjë të cilëve u vendos mbi kokë kë të dojë. Mund të kishte emëruar ministra edhe shoferin apo parukieren e tij. Shqiptarët panë qartë ...

ME SHUME
27 Dec
0

Përgenjështrim për ERTV 2 ( Report tv)

Televizioni ERTV 2, të cilin publiku e njeh me emrin Report TV, ka shkelur çdo standard të gazetarisë për t’i shërbyer në mënyrë mjerane padronëve që e furnizojnë me para, Edi Ramës dhe Erion Veliajt. Njësoj si kryemashtruesi i Tiranës, ...

ME SHUME
27 Dec
0

Veliaj kapet në flagrancë duke gënjyer për ndryshimin e shtratit të Lumit të Lanës. Një vit më parë deklaroi nisjen e punimeve. Pas zbulimit të skandalit tha se projekti nuk është emergjencë për bashkinë.

Veliaj kapet në flagrancë duke gënjyer për ndryshimin e shtratit të Lumit të Lanës. Një vit më parë deklaroi nisjen e punimeve. Pas zbulimit të skandalit tha se projekti nuk është emergjencë për bashkinë. Ndryshe nga sa mashtron Bashkia e ...

ME SHUME
27 Dec
0

Me aktin e fshehtë normativ, Edi Rama financon klientin dhe kandidatin e tij për Kukësin, Safet Gjici, me 1.5 milionë dollarë për një projekt të pakontraktuar nga qeveria.

Me aktin e fshehtë normativ, Edi Rama financon klientin dhe kandidatin e tij për Kukësin, Safet Gjici, me 1.5 milionë dollarë për një projekt të pakontraktuar nga qeveria. DEKLARATË PD, DORIAN TELITI, KESHILLTAR PËR EKONOMINË NË PD Qeverisja e Edi ...

ME SHUME
26 Dec
0

Erion Veliaj i hapi rrugë ndërtimit të pallateve shumëkatëshe në pronën e tjetërsuar nga një trafikant i dënuar droge

Mirëmbrëma përfaqësues të dashur të medias. Ju falendroj për praninë dhe punën tuaj këtu si përnatë. Sikundër dua tu shpreh respektin atyre mediave që kanë rifilluar këtë transmetim live të protestës të përnatshme të banorëve të Unazës së Re. Përshendes ...

ME SHUME
26 Dec
0

Edi Rama nuk ka asnjë plan dhe vullnet për të realizuar asnjë nga kërkesat e studentëve. Paketa e tij është paketa e mashtrimit të studentëve dhe tregues i panikut dhe çoroditjes së Edi Ramës.

• Edi Rama nuk ka asnjë plan dhe vullnet për të realizuar asnjë nga kërkesat e studentëve. Paketa e tij është paketa e mashtrimit të studentëve dhe tregues i panikut dhe çoroditjes së Edi Ramës. • Zgjidhja garantohet nga alternativa ...

ME SHUME
24 Dec
0

Ministrja e Shëndetësisë bën propagandë me fatkeqësinë e shqiptarëve. Shëndetësia sot është në gjendjen më skandaloze ku humbin jetën foshnja dhe nëna. 

Ministrja e Shëndetësisë bën propagandë me fatkeqësinë e shqiptarëve. Shëndetësia sot është në gjendjen më skandaloze ku humbin jetën foshnja dhe nëna  BARDH SPAHIA, DEPUTET I PARTISË DEMOKRATIKE, DEKLARATË PËR MEDIA Jam këtu sot për të denoncuar me forcë mashtrimet ...

ME SHUME
24 Dec
0

Skandali i projektit rezidencial 60 milionë euro pranë Unazës së Madhe përfshin jo vetëm Erion Veliajn, por edhe Ministrin e Financave Arben Ahmetaj.

Skandali i projektit rezidencial 60 milionë euro pranë Unazës së Madhe përfshin jo vetëm Erion Veliajn, por edhe Ministrin e Financave Arben Ahmetaj. Ndryshe nga sa mashtron Ahmetaj, dokumentat zyrtare provojnë se shitja është kryer për llogari të mikut trafikant ...

ME SHUME
23 Dec
0

Gjermanët e CDU në mbështetje të PD: Merrni fatin në dorë, kohët janë të mira për opozitën

Të rinjtë e Partisë Demokratike u inkurajuan nga politikanë të lartë gjermanë që të ngrenë zërin dhe të marrin në dorë fatin e tyre për të ndryshuar Shqipërinë. Në Akademinë Politike 2018 me pjesëmarrjen e 120 studentëve nga i gjithë ...

ME SHUME
22 Dec
0

Çifti më i korruptuar i politikanëve sot në Europë, Rama e Veliaj, kanë bërë një akt që nuk ka ndodhur në 2 mijë vjet histori, kanë zhvendosur lumin për të favorizuar një trafikant të dënuar droge

Çifti më i korruptuar i politikanëve sot në Europë, Rama e Veliaj, kanë bërë një akt që nuk ka ndodhur në 2 mijë vjet histori, kanë zhvendosur lumin për të favorizuar një trafikant të dënuar droge Me vetingun në politikë ...

ME SHUME