Category Archives: Lajmi fundit

20 Aug
0

PD: Prokuroria të hetojë mekanizmin e punësimit në të gjithë zyrat e Partisë Socialiste

Deklaratë e deputetes Voltana Ademi

Me Shume
20 Aug
0

PD: Rama producent i inkriminimit të parlamentit, heshtja vetëm e zmadhon skandalin

Deklaratë e Partisë Demokratike

Me Shume
19 Aug
0

PD: Bilanci më dramatik në miniera, ku kanë humbur Edi Rama e Erion Veliaj?

Partia Demokratike është e shqetësuar për gjendjen e sigurisë në minierat tona. Në krye të vitit pas ardhjes së kësaj qeverie në pushtet, ka sot një bilanc lufte, më dramatiku në vitet e fundit, me mbi 13 viktima. Duke i ...

Me Shume
19 Aug
0

PD: Inkriminimi i zyrave dhe heshtja e Ramës, krijon Canet

Deklaratë e Partisë Demokratike

Me Shume
19 Aug
0

PD: LDG, gratë dhe vajzat të reagojnë fuqishëm për punësimin në këmbim të favorit seksual

Deklaratë e kryetares së Gruas Demokrate, Albana Vokshi

Me Shume
18 Aug
0

Video e skandalit të punësimit me favor seksual shfaqet para Kryeministrisë

Partia Demokratike dhe qytetarët e Tiranës dënojnë aktin dhe sistemin e ngritur nga oligarkia në pushtet

Me Shume
18 Aug
0

PD: Favori seksual në këmbim të punës, është oligarkia në veprim

Deklaratë deputetit Oerd Bylykbashi

Me Shume
18 Aug
0

PD: Inkriminimi i Kuvendit e dhuna ndaj opozitës, Rama 39 ditë heshtje

Deklaratë e deputetit Igli Cara

Me Shume
17 Aug
0

PD: Me Ramën, zyrat e PS e të qeverisë janë bërë punishte abuzimi

Deklaratë e deputetes Albina Deda

Me Shume
17 Aug
0

PD: Thellohen skandalet, Edi Rama sërish hesht

Deklaratë e deputetit Alban Zeneli

Me Shume