fbpx

Category Archives: Lajmi fundit

Makinacionet për të tërhequr Valdrin Pjetrin në mënyrë që të shpëtojë karrigen e Kryeministrit,

  Edi Rama është në dijeni se Valdrin Pjetri, kandidati për kryetar bashkie dhe drejtuesi politik i PS në Shkodër, ka qenë i dënuar për trafik droge në vitin 2003. ...

ME SHUME

Basha: Ne do të insistojmë në zgjidhje politike të krizës, që garanton zgjedhje të lira e të ndershme, me një qeveri tranzitore pa Edi Ramën kryeministër

  Hajduti nuk ka shkuar me pushime, hajdutëria vazhdon. Për të vjedhur qindra milionë euro, Edi Rama përdor metodën korruptive të fryrjes së kostove me disa herë dhe marrjes së ...

ME SHUME

Ulqinaku: Valdrin Pjetrin, përfaqësuesin e klanit kriminal të “Rilindjes” në Shkodër e pret qelia e burgut, për falsifikim të formularit të dekriminalizimit.

  Partia Demokratike rikonfirmon sot se Valdrin Pjetrin, përfaqësuesin e klanit kriminal të “Rilindjes” në Shkodër, nuk e pret karrigia e kryetarit të Bashkise Shkodër, por qelia e burgut, për ...

ME SHUME

Dokumentari i Rai 3, “Narcotica” faktoi në mënyrë dramatike se Shqipëria po rimbillet me kanabis

  Dokumentari i Rai 3, “Narcotica” faktoi në mënyrë dramatike se Shqipëria po rimbillet me kanabis, se krimi i organizuar shqiptar është i mbështetur në të gjitha nivelet e qeverisjes ...

ME SHUME

Basha: Dokumentari i Rai 3, “Narcotica”, një pasqyrë e rëndë e gjendjes së trafikut të drogës dhe lidhjeve të krimit të organizuar me qeverinë në Shqipëri

  Dokumentari i Rai 3, “Narcotica”, është një pasqyrë e rëndë e gjendjes së trafikut të drogës dhe lidhjeve të krimit të organizuar me qeverinë në Shqipëri.   Kanabisi po ...

ME SHUME

Pranga për politikanët që vodhën zgjedhjet me krimin, qeveri tranzitore pa Ramën dhe zgjedhje të parakohshme parlamentare në një ditë me ato lokale

  TAKIM I KRYETARIT BASHA ME STRUKTURAT E PD NË DIVJAKË   Kreu i opozitës theksoi nga Divjaka se nga pikëpamja kushtetuese dhe ligjore, 30 qershori është një proces nul ...

ME SHUME

2 në 3 socialistë refuzuan Ramën. Hajdutëria dhe babëzia e tij kriminale, varfërim për shqiptarët

Kreu i opozitës Lulzim Basha deklaroi në Patos se shumica e socialistëve refuzuan më 30 Qershor qeverisjen hajdute dhe kriminale të Edi Ramës. Zoti Basha iu referua shembullit të Bashkisë ...

ME SHUME

Basha në Fushë Krujë: Çdo vendim i kësaj qeverie është për klientët dhe kundër biznesit të vogël, është për të mbushur xhepat e Olsi Ramës dhe familjes së tij

  TAKIMI I KRYETARIT LULZIM BASHA ME STRUKTURAT NË FUSHË-KRUJË   Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, deklaroi në Fushë Krujë se vendimet e qeverisë dhe të Parlamentit të Edi ...

ME SHUME

DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE

DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE   Partia Demokratike dënon me ashpërsi rritjen e dhunës kundër kundërshtarëve politkë dhe përfaqësuesve të opozitës. Mbrëmë në mesnatë është vendosur tritol në banesën e nënkryetarit ...

ME SHUME

DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE

I vetmi akt me fuqi kushtetuese në lidhje me zgjedhjet është dekreti i Presidentit për zhvillimin e zgjedhjeve më 13 tetor. Është detyrim i pashmangshëm dhe i padiskutueshëm i KQZ-së ...

ME SHUME
51525354576063666972757881848790939699102105108111114117120123126129132135138141144147150153156159162165168171174177180183186189192195198201204207210213216219222225228231234237240243246249252255258261264267270273276279282285288291294297300303306309312315318321324327330333336339342345348351354357360363366369372375378381384387390393396399402405408411414417420423426429432435438441444447450453456459462465468471474477480483486489492495498501504507510513516519522