fbpx

Category Archives: Lajmi fundit

24 Aug
0

PD: Rama po çon përpara me vendosmëri inkriminimin e administratës

Deklaratë e Partisë Demokratike

Me Shume
24 Aug
0

PD: Rama po ngre sistemin e Partisë-Shtet

Denoncim i koordinatorit Salianji dhe banorëve të Sarandës

Me Shume
23 Aug
0

PD: Rama-Meta-Kokëdhima, vepër në nderim të diktatorit Hoxha

Koordonatori Salianji denoncon rivendosjen e parullave të regjimit në Ditën Ndërkombëtare të Viktimave të Komunizmit

Me Shume
23 Aug
0

PD: U kap me 200 kg heroinë, Rama i beson Lojërat e Fatit

Denoncim i deputetit Flamur Noka për inkriminimin e administratës 

Me Shume
23 Aug
0

PD: Rama fsheh krimin me një fletushkë false penaliteti

Deklaratë e Partisë Demokratike

Me Shume
22 Aug
0

PD: Tagrambledhësi i Ramës, në krye të pastrimit të parave

Deputeti Alban Zeneli denoncon konfliktin e interesit dhe shkeljen e ligjit

Me Shume
21 Aug
0

PD: Rama foli dy orë, por nuk dha përgjigje për 11 çështjet e mprehta të ditës

Deklaratë e deputetit Genc Pollo

Me Shume
21 Aug
0

PD: Të gjithë i njohin faktet e inkriminimit të Parlamentit, vetëm Edi Rama hesht

 Faktet tronditëse që dëshmojnë inkriminimin e Parlamentit, njihen prej 42 ditësh. Çdo qytetar i vendit ka mësuar se Edi Rama i ka hapur dyert e Parlamentit, deputetëve me precedent penalë, si Arben Ndoka, i dënuar me 7 vite burg për ...

Me Shume
20 Aug
0

Përfaqësuesit e Partisë Demokratike presin Nënkryetarin e Bundestagut: Mirënjohje për mbështetjen e Gjermanisë në rrugën e integrimit, shqetësim për tensionin e krijuar në vend nga qeveria.

Zëvëndëspresidenti i Bundestagut Gjerman, z. Johannes Singhammer dhe delegacioni që e shoqëronte u priten sot në një takim nga deputetët e Partisë Demokratike, z. Edmond Spaho Nënkryetar i Kuvendit të Shqipërisë, z. Aldo Bumçi nënkryetar i Komisionit për Politikën e ...

Me Shume
20 Aug
0

PD: Direktiva e qeverisë, faturoni sa më shumë qytetarët për energjinë

Deklaratë e deputetit Aldo Bumçi

Me Shume