fbpx

Category Archives: Lajmi fundit

28 Jan
0

FITON SHQIPËRIA, Basha: Programi ekonomik jo elektoral, por plani im i punës.

PREZANTIMI I PLANIT EKONOMIK TË PARTISË DEMOKRATIKE NGA KRYETARI LULZIM BASHA Të nderuar miq që na ndiqni përmes televizioneve. Të dashur pjesëmarrës direkt në këtë takim të kufizuar edhe nga pandemia. Të nderuar ekspertë, miq, aktivistë të Partisë Demokratike, të ...

Me Shume
28 Jan
0

Tabaku: Shqipëria do të fitojë nën drejtimin e një kryeministri që ka një plan për shqiptarët

PREZANTIMI I PROGRAMIT PËR RRITJEN EKONOMIKE NGA JORIDA TABAKU – Ekonomia e Shqipërisë është në situatë emergjente në të gjitha drejtimet. Gjatë 8 viteve të fundit, Shqipëria është shkatërruar. Rënia ekonomike për vitin 2020 pritet të jetë, 7.5%. Kjo do ...

Me Shume
27 Jan
0

Bashkia përjashton më të varfrit, rindërton vila 3 katëshe të militantëve.

  Diskriminimi me rindërtimin, historia e dhimbshme e familjes në Tiranë, Bashkia përjashton me të varfrit, rindërton vila 3 katëshe të militantëve. Në fshatin Gropje të Tiranës, Riza Nozlli jeton së bashku me bashkëshorten dhe vajzën në një shtëpi të ...

Me Shume
27 Jan
0

Askush nuk e beson më Edi Ramën. Në 25 Prill shqiptarët do të votojnë për ndryshimin!

VIDEO/ Gazment Bardhi publikon videon: Sa herë njerëzit e tij kapen në përgjime në pazar me trafikantët e drogës, duke blerë vota me krimin e organizuar apo duke shitur tendera, koncesione dhe leje ndërtimi, Edi Rama vetëm justifikohet. Ai kurrë ...

Me Shume
26 Jan
0

PD: Askush nuk e beson më Edi Ramën dhe marionetën e tij në Bashki. Shqiptarët janë të lodhur me Ramën, duan ndryshim.

Përgjimet e antimafias italiane për biznesin e lejeve të ndërtimit dhe tenderave në Shqipëri, PD: Askush nuk e beson më Edi Ramën dhe marionetën e tij në Bashki. Shqiptarët janë të lodhur me Ramën, duan ndryshim. DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, ...

Me Shume
26 Jan
0

Boll më! Kupa është mbushur.

Basha poston viedeon: Në vend që të kujdeset për njerëzit, Rama dhe marionetat e tij janë lidhur me mafian për të shtuar pasuritë e tyre, dhe çmimin e paguajnë shqiptarët. Boll më: kupa është mbushur!

Me Shume
25 Jan
0

Basha poston videon: Rama se ka mendjen tek njerëzit por te pasurimi i tij me mafien

Basha poston videon: Rama se ka mendjen tek njerëzit por te pasurimi i tij me mafien Rama dhe marionetat e tij e kanë mendjen të shtojnë pasurinë e tyre me mafien. Atyre as që u bie në mend për njerëzit. ...

Me Shume
25 Jan
0

Përgjimet e antimafias italiane, PD: Korrupsion galopant, i udhëhequr nga mafia me miratimin e Veliajt Ramës.

Përgjimet e antimafias italiane, PD: Korrupsion galopant, i udhëhequr nga mafia me miratimin e Veliajt Ramës.Përpjekja e Taulant Ballës, patetike. Ne do të sjellim ndryshimin! DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, JORIDA TABAKU Këtë javë doli në dritë një korrupsion në shkallë ...

Me Shume
23 Jan
0

“Bashkia nuk jep asnjë zgjidhje”, Kryefamiljari invalid tregon mashtrimet për rindërtimin e shtëpisë nga tërmeti.

Kryefamiljari invalid tregon mashtrimet për rindërtimin e shtëpisë nga tërmeti: Asnjë zgjidhje, vetëm mashtrime nga Bashkia. Jorida Tabaku: Në 25 prill të votojmë ndryshimin.   14 muaj pas tërmetit, askush nuk ka vënë dorë në shtëpinë e Bec Tushës, baba ...

Me Shume
23 Jan
0

Erion Veliaj në biznesin e mafias italiane me 20% rryshfet. Kjo është qeveria më e keqe dhe më e korruptuar. Ne do të sjellim ndryshimin!

Erion Veliaj në biznesin e mafias italiane me 20% rryshfet. Kjo është qeveria më e keqe dhe më e korruptuar. Ne do të sjellim ndryshimin!   DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, GRIDA DUMA   Të dashur qytetarë!   Këto 8 vjet, ...

Me Shume