fbpx

Category Archives: Lajmi fundit

Dokumentari i Rai 3, “Narcotica” faktoi në mënyrë dramatike se Shqipëria po rimbillet me kanabis

  Dokumentari i Rai 3, “Narcotica” faktoi në mënyrë dramatike se Shqipëria po rimbillet me kanabis, se krimi i organizuar shqiptar është i mbështetur në të gjitha nivelet e qeverisjes ...

ME SHUME

Basha: Dokumentari i Rai 3, “Narcotica”, një pasqyrë e rëndë e gjendjes së trafikut të drogës dhe lidhjeve të krimit të organizuar me qeverinë në Shqipëri

  Dokumentari i Rai 3, “Narcotica”, është një pasqyrë e rëndë e gjendjes së trafikut të drogës dhe lidhjeve të krimit të organizuar me qeverinë në Shqipëri.   Kanabisi po ...

ME SHUME

Pranga për politikanët që vodhën zgjedhjet me krimin, qeveri tranzitore pa Ramën dhe zgjedhje të parakohshme parlamentare në një ditë me ato lokale

  TAKIM I KRYETARIT BASHA ME STRUKTURAT E PD NË DIVJAKË   Kreu i opozitës theksoi nga Divjaka se nga pikëpamja kushtetuese dhe ligjore, 30 qershori është një proces nul ...

ME SHUME

2 në 3 socialistë refuzuan Ramën. Hajdutëria dhe babëzia e tij kriminale, varfërim për shqiptarët

Kreu i opozitës Lulzim Basha deklaroi në Patos se shumica e socialistëve refuzuan më 30 Qershor qeverisjen hajdute dhe kriminale të Edi Ramës. Zoti Basha iu referua shembullit të Bashkisë ...

ME SHUME

Basha në Fushë Krujë: Çdo vendim i kësaj qeverie është për klientët dhe kundër biznesit të vogël, është për të mbushur xhepat e Olsi Ramës dhe familjes së tij

  TAKIMI I KRYETARIT LULZIM BASHA ME STRUKTURAT NË FUSHË-KRUJË   Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, deklaroi në Fushë Krujë se vendimet e qeverisë dhe të Parlamentit të Edi ...

ME SHUME

DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE

DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE   Partia Demokratike dënon me ashpërsi rritjen e dhunës kundër kundërshtarëve politkë dhe përfaqësuesve të opozitës. Mbrëmë në mesnatë është vendosur tritol në banesën e nënkryetarit ...

ME SHUME

DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE

I vetmi akt me fuqi kushtetuese në lidhje me zgjedhjet është dekreti i Presidentit për zhvillimin e zgjedhjeve më 13 tetor. Është detyrim i pashmangshëm dhe i padiskutueshëm i KQZ-së ...

ME SHUME

Basha: Largimi i Edi Ramës dhe një qeveri tranzitore është detyra e parë për zgjedhje të lira e të ndershme

Basha: Largimi i Edi Ramës dhe një qeveri tranzitore është detyra e parë për zgjedhje të lira e të ndershme   Kryetari i PD, Lulzim Basha, shprehu vendosmërinë e opozitës ...

ME SHUME

“Shqipëria si Koreja e Veriut”, Basha: Asnjë investim i huaj në 6 vjet me Ramën. PD, kontratë besimi me çdo grup interesi për qeverisjen e nesërme.

  TAKIMI I KRYETARIT LULZIM BASHA ME STRUKTURAT NË GRAMSH   Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha e barazoi qeverisjen e Edi Ramës me atë të Koresë së Veriut përsa ...

ME SHUME

Basha: Rama gjobit bizneset e vogla dhe pasurohet vetë. “Imagjinoni pasurinë e tij, kur 6 vjet më parë kishte 200 milionë euro”

  TAKIMI I KRYETARIT LULZIM BASHA ME STRUKTURAT NË BELSH   Kreu i opozitës Lulzim Basha dënoi dhunën e gjobave ndaj biznesve të vogla, me të cilat mbijetojnë shumica e ...

ME SHUME
4849505154576063666972757881848790939699102105108111114117120123126129132135138141144147150153156159162165168171174177180183186189192195198201204207210213216219222225228231234237240243246249252255258261264267270273276279282285288291294297300303306309312315318321324327330333336339342345348351354357360363366369372375378381384387390393396399402405408411414417420423426429432435438441444447450453456459462465468471474477480483486489492495498501504507510513516519