fbpx

Category Archives: Lajmi fundit

18 Gus
0

PD: Inkriminimi i Kuvendit e dhuna ndaj opozitës, Rama 39 ditë heshtje

Deklaratë e deputetit Igli Cara

ME SHUME
17 Gus
0

PD: Me Ramën, zyrat e PS e të qeverisë janë bërë punishte abuzimi

Deklaratë e deputetes Albina Deda

ME SHUME
17 Gus
0

PD: Thellohen skandalet, Edi Rama sërish hesht

Deklaratë e deputetit Alban Zeneli

ME SHUME
16 Gus
0

PD: Skandali i favorit seksual, fytyra e pushtetit që kanë instaluar Rama-Meta-Kokëdhima

Deklaratë e koordinatorit Ervin Salianji

ME SHUME
16 Gus
0

PD: Skandali Kokëdhima, të ndalet presioni ndaj viktimave dhe manipulimi i rrethanave

Deklaratë e deputetit Arben Ristani ku i kërkohet policisë dhe prokurorisë të ndalojnë tentativat për manipulim të çështjes. News 24, ka lajmëruar transmetimin në 19.00 të videos ku njeriu i Koço Kokëdhimës kërkon favore seksuale në këmbim të punësimit.  

ME SHUME
16 Gus
0

PD: Shteti shqiptar kishte gjithë faktet në favor për të fituar ndaj CEZ

Deklaratë e deputetit Shrefedin Shehu

ME SHUME
16 Gus
0

PD: Rama mbron falsifikatoren, i paraprin falsifikimeve të tjera

Deklaratë e deputetit Genc Pollo

ME SHUME
16 Gus
0

PD: Rama, 37 ditë heshtje për faktet tronditëse të inkriminimit të parlamentit

Deklaratë e deputetit Roland Keta

ME SHUME
15 Gus
0

PD: Rama mbron falsifikimin, i shmanget faktit

Edi Rama del hapur në mbrojtje të një falsifikimi, të një mashtrimi që është vepër penale. Kryekontrollorja e tij për arsimin, rezulton se ka një diplomë false për doktoraturën e saj, dhe që e ka përdorur këtë dokument në aplikimet ...

ME SHUME
15 Gus
0

PD: Rritet pasiguria, policia e angazhuar me urdhëra politike për interesa private

Deklaratë e koordinatorit Salianji

ME SHUME