fbpx

Category Archives: Lajmi fundit

28 May
0

Fier

[fier]

Me Shume
28 May
0

Durrës

[durres]

Me Shume
28 May
0

Dibër

[diber]

Me Shume
28 May
0

Berat

[berat]

Me Shume
28 May
0

Elbasan

[elbasan]

Me Shume
28 May
0

Tiranë

[tirane]

Me Shume
28 May
0

Basha: Asgjë nuk e ndal opozitën e bashkuar, në orën 19.00 hapim fushatën ne Fier

Prononcimi për mediat i Lulzim Bashës pas ngjarjes së mbrëmshme. “Detyrë e shtetit të gjejë dhe vendosë para përgjegjësisë autorët”.   Pyetje: Zoti Basha si ndiheni sot?    Basha: Kam folur me shumë prej të prekurve, fatmirësisht efektet janë anësore ...

Me Shume
28 May
0

Ekipi i Lulzim Bashës në Qarkun e Fierit nis fushatën, me 25 Qershor fiton Republika e Re

Ekipi i Lulzim Bashës në Qarkun e Fierit u prezantua sot në Divjakë, Lushnjë dhe Roskovec. “Ne po i shohim në sy njerëzit dhe do i përfaqësojmë ata. Garancia jonë është që do dialogojmë derë më derë me të gjithë ...

Me Shume
27 May
0

Për një ekonomi të fortë, për një të nesërme të sigurtë! Nis marshimin Lulzim Basha dhe ekipi i tij

Mesazhi i Lulzim Bashës në çeljen e fushatës: Merrni Shqipërinë në dorë me 25 qershor  Mirëmbrëma vëllezër e motra, Zonja dhe zotërinj, Qytetare e qytetarë e në veçanti të rinj e të reja që keni mbushur këtë shesh sonte! Çfarë ...

Me Shume
24 May
0

Deklaratë e kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha

Edi Rama mendon se, meqë i gënjeu njerëzit njëherë, mund t’i gënjejë përsëri. Pasi nuk mbajti asnjë premtim, qoftë edhe një të vetëm, ai ka filluar të premtojë nga e para. Premtoi 300 mijë vende pune, por nuk hapi asnjë. ...

Me Shume