fbpx

Category Archives: Lajmi fundit

20 Sep
0

Plagoset drejtori i Ramës në Durrës për pazare legalizimi, policia fsheh ngjarjen

Pak ditë më parë raportohet se është plagosur me armë drejtori i Aluiznit në Durrës, Flamur Gjuzi, në bar kafe Cafetino, nga një shtetas me inicialet G.XH. Ngjarja që ka ndodhur për pazare legalizimesh, është mbajtur e fshehur nga policia, ...

ME SHUME
20 Sep
0

Hipokrizia e Ramës me dëshmorët e policisë, pasi la Pukën të mbuluar në drogë dhe Balilin që feston në Sarandë

Edi Rama përuroi dje murin e kujtesës për policët e rënë në krye të detyrës, ndërkohë që ka bërë deputetë, kryetarë bashkie, drejtorë e shefa të rëndësishëm; trafikantë, tutorë, vrasës, e banditë, pikërisht të inkriminuarit me të cilët dëshmorët e ...

ME SHUME
19 Sep
0

Karteli i Ramës i pandalshëm, drogë me skafë, me avionë, me makina

Me makinë, me avionë, me skafe, në cdo lloj rrugë, mjeti e forme, tonetala me drogë nisen cdo ditë drejt Europës nga karteli i Edi Ramës. Vetëm 4 ditë më parë ra avioni që kishte ardhur të ngarkonte kanabis në ...

ME SHUME
17 Sep
0

Pista e avionëve të drogës, karteli i Ramës ka pushtuar vendin

Deputetë dhe drejtues të Partisë Demokratike denoncuan sot në terren pistën e avionave të kartelit të drogës, të ngritur në mes të Shqipërisë, në fshatin Ishëm. Kjo pistë avionash 1.8 kilometra e gjatë për transport ajror të drogës, e ngritur ...

ME SHUME
16 Sep
0

Shëndetësia e Ramës dhe Beqës të merr jetën, funksionon vetëm për pasurimin e tyre

Partia Demokratike është e tronditur nga humbja e jetës së nënës së re Aida Cajka dhe foshnjes së saj, në dyert e shëndetësisë së Edi Ramës dhe Ilir Beqës. Ne gjendemi sot në krah të familjarëve për humbjen e thellë ...

ME SHUME
16 Sep
0

Policia hedh poshtë genjeshtrat e Ramës në parlament se në Dibër s’ka drogë

Edi Rama deklaroi dje në parlament se nuk ka drogë në Dibër. I erdhi në ndihmë edhe Damiani që tha se klima në Dibër nuk është e mirë për drogë. Unë e sfidova dje publikisht, i thashë hajde të tregoj ...

ME SHUME
16 Sep
0

Tahiri në shërbim të kartelit të drogës, nxjerr sekretin hetimor, prish hetimin

Saimir Tahiri u kap mbrëmë në shërbim ndaj kartelit të drogës. Ai i dërgoi fjalë trafikantëve se italiani ka filluar të flasë, duke i këshilluar ata që të lëvizin, të marrim masa, të largohen, ti shpëtojnë ligjit. Është pikërisht Saimir ...

ME SHUME
15 Sep
0

Kanabisi është pronë e organizatës kriminale që quhet qeveri shqiptare, nga 2013-ta kanabisi është rritur 1500 herë në sipërfaqe

Zonja deputete! Zotërinj deputetë! Zoti kryetar! Të nderuar qytetare dhe qytetarë që ndiqni këtë seancë, në të cilën zotërinjtë prapa shinës sime, që përbëjnë një organizatë kanabiste e kriminale të vërtet, dalin dhe në një çmënduri dhe paturpësi ekstreme bërtasin ...

ME SHUME
15 Sep
0

Paloka, Ramës: Të sfidoj, nëse drogë nuk ka, iki nga parlamenti, nëse ka, jep dorëheqjen

“E sfidoj publikisht Edi Ramën, të marrim mediat e të nisemi tani duke filluar nga Selishta e vazhduar në zona të tjera në Dibër. Nëse nuk ka kanabis, unë largohem nga parlamenti. Nëse ka, Edi Rama dhe qeveria e tij ...

ME SHUME
15 Sep
0

U kërkuam dibranëve të mos shesin votën, Rama ua bleu

Do flas shkurt se nuk kam çfarë them në fakt. Fitoi Rama, jo ai i Dibrës. Ky! Fitoi dhe fitoi me meritë. E sigurisht siç thotë Rama, për këtë e ka fajin Lul Basha. E ka fajin Basha, sepse: Ne ...

ME SHUME