fbpx

Author Archives: PD

27 Jan
0

Bashkia përjashton më të varfrit, rindërton vila 3 katëshe të militantëve.

  Diskriminimi me rindërtimin, historia e dhimbshme e familjes në Tiranë, Bashkia përjashton me të varfrit, rindërton vila 3 katëshe të militantëve. Në fshatin Gropje të Tiranës, Riza Nozlli jeton së bashku me bashkëshorten dhe vajzën në një shtëpi të ...

Me Shume
27 Jan
0

Askush nuk e beson më Edi Ramën. Në 25 Prill shqiptarët do të votojnë për ndryshimin!

VIDEO/ Gazment Bardhi publikon videon: Sa herë njerëzit e tij kapen në përgjime në pazar me trafikantët e drogës, duke blerë vota me krimin e organizuar apo duke shitur tendera, koncesione dhe leje ndërtimi, Edi Rama vetëm justifikohet. Ai kurrë ...

Me Shume
26 Jan
0

PD: Askush nuk e beson më Edi Ramën dhe marionetën e tij në Bashki. Shqiptarët janë të lodhur me Ramën, duan ndryshim.

Përgjimet e antimafias italiane për biznesin e lejeve të ndërtimit dhe tenderave në Shqipëri, PD: Askush nuk e beson më Edi Ramën dhe marionetën e tij në Bashki. Shqiptarët janë të lodhur me Ramën, duan ndryshim. DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, ...

Me Shume
26 Jan
0

Boll më! Kupa është mbushur.

Basha poston viedeon: Në vend që të kujdeset për njerëzit, Rama dhe marionetat e tij janë lidhur me mafian për të shtuar pasuritë e tyre, dhe çmimin e paguajnë shqiptarët. Boll më: kupa është mbushur!

Me Shume
25 Jan
0

Basha poston videon: Rama se ka mendjen tek njerëzit por te pasurimi i tij me mafien

Basha poston videon: Rama se ka mendjen tek njerëzit por te pasurimi i tij me mafien Rama dhe marionetat e tij e kanë mendjen të shtojnë pasurinë e tyre me mafien. Atyre as që u bie në mend për njerëzit. ...

Me Shume
25 Jan
0

Përgjimet e antimafias italiane, PD: Korrupsion galopant, i udhëhequr nga mafia me miratimin e Veliajt Ramës.

Përgjimet e antimafias italiane, PD: Korrupsion galopant, i udhëhequr nga mafia me miratimin e Veliajt Ramës.Përpjekja e Taulant Ballës, patetike. Ne do të sjellim ndryshimin! DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, JORIDA TABAKU Këtë javë doli në dritë një korrupsion në shkallë ...

Me Shume
23 Jan
0

“Bashkia nuk jep asnjë zgjidhje”, Kryefamiljari invalid tregon mashtrimet për rindërtimin e shtëpisë nga tërmeti.

Kryefamiljari invalid tregon mashtrimet për rindërtimin e shtëpisë nga tërmeti: Asnjë zgjidhje, vetëm mashtrime nga Bashkia. Jorida Tabaku: Në 25 prill të votojmë ndryshimin.   14 muaj pas tërmetit, askush nuk ka vënë dorë në shtëpinë e Bec Tushës, baba ...

Me Shume
23 Jan
0

Erion Veliaj në biznesin e mafias italiane me 20% rryshfet. Kjo është qeveria më e keqe dhe më e korruptuar. Ne do të sjellim ndryshimin!

Erion Veliaj në biznesin e mafias italiane me 20% rryshfet. Kjo është qeveria më e keqe dhe më e korruptuar. Ne do të sjellim ndryshimin!   DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, GRIDA DUMA   Të dashur qytetarë!   Këto 8 vjet, ...

Me Shume
22 Jan
0

Periferia e Tiranës e braktisur nga qeveria dhe Bashkia Tiranë, Tabaku: Qytetarët i përdorin vetëm për politikë

Periferia e Tiranës është braktisur plotësisht nga qeveria dhe bashkia. Përfaqësuesja e PD, Jorida Tabaku ishte me banorët e Zallherrit, ku, megjithëse pak km lar Tiranës mungojnë rrugët, mungon uji i pijshëm, mungojnë investimet për bujqësinë. “Është pa vënë dorë ...

Me Shume
21 Jan
0

Sfida e një studenti në Tiranë, Klajdi Caca: Mësimi online dështim.

VIDEODENONCIMI/ “Punoj të siguroj shkollimin se prindërit janë të papunë”. Sfida e një studenti në Tiranë, Klajdi Caca: Mësimi online dështim. Zero mbështetje. Nuk mund ta vazhdojmë më në këtë gjendje. Klajdi Caca është një student që si gjithë bashkëmoshatarët ...

Me Shume