fbpx

Author Archives: PD

20 Mar
0

Albana Vokshi me invalidin të cilit shteti i hoqi KEMP-in: Kjo sjellje kriminale merr fund në 25 prill.

• Historia tronditëse e invalidit në Tiranë. Qeveria e përjashtoi nga kempi, i pret dritat dhe ujin. Albana Vokshi: Kjo sjellje kriminale merr fund në 25 prill.   Flamur Zaçe është një invalid, me një këmbë të prerë dhe tjetrën ...

Me Shume
20 Mar
0

Belind Këlliçi pranë banorëve të Kombinatit: Furnizohen me puse, Bashkia nuk i siguron ujin e pijshëm

Ujë paguajnë e ujë s’ka! Banorët e 9 pallateve pranë ish Fabrikës së Qelqit në “Kombinat” paguajnë detyrimin mujor të ujit të pijshëm, por ujë të pijshëm nuk kanë. Furnizohen me ujë pusi që mund të përdoret vetëm për shkarkim, ...

Me Shume
19 Mar
0

Basha në tregun e Gjirokastrës: Do të rikthejmë konkurencën e ndershme

  NJOFTIMI PËR VIZITËN E KRYETARIT TË PD, LULZIM BASHA, NË TREGUN E GJIROKASTRËS Gjatë vizitës së tij në qytetin e Gjirokastrës, kryetari i Partisë Demokratike, ka vizituar disa biznese në pazarin e Gjirokastrës, ku ka dëgjuar problemet e tyre ...

Me Shume
19 Mar
0

Basha në shtëpinë e Musine Kokalarit: Simbol i qëndresës dhe papërkulshmërisë

NJOFTIMI PËR VIZITËN E KRYETARIT TË PD, LULZIM BASHA, NË SHTËPINË MUZE TË MUSINE KOKALARI DHE BISEDA ME MBESËN ARJETA KOKALARI Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ndodhet në qytetin e Gjirokastrës i cili ka vizituar shtëpinë muze të Musine ...

Me Shume
19 Mar
0

Basha pritet në mënyrë madhështore në Gjirokastër: Më 25 Prill shqiptarët votojnë ndryshimin.

NJOFTIMI PËR VIZITËN E KRYETARIT TË PD, LULZIM BASHA, NË GJIROKASTËR Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ditën e sotme ndodhet në qytetin e Gjirokastrës, i cili është pritur me entuziazëm nga qytetarët. Në fjalën e tij para gjirokastritëve, Basha ...

Me Shume
19 Mar
0

• Flamur Hoxha me ish-të përndjekurit politikë në Kukës: PD do të ofrojë mbështetje serioze pas fitores së 25 prillit.

• Flamur Hoxha me ish-të përndjekurit politikë në Kukës: PD do të ofrojë mbështetje serioze pas fitores së 25 prillit. Drejtuesi politik i qarkut Flamur Hoxha, zhvilloi një takim me ish- të përndjekurit politikë të Kukësit. Ai i informoi ata ...

Me Shume
18 Mar
0

Bardhi: Kemi një plan mbështetje, pas 25 prillit kushte për punë e jetë normale

Të rinjtë profesionistë që punojnë kamarierë-Bardhi: Kemi një plan mbështetje, pas 25 prillit kushte për punë e jetë normale Elbasani ka disa shkolla profesionale, që megjithë vështirësitë e mungesat, përgatisin çdo vit qindra profesionistë dhe zanatçinj në fusha të ndryshme. ...

Me Shume
18 Mar
0

Bozdo: Rama i gënjeu shqiptarët, vendi u zhyt në varfëri

• PD: Për 8 vite me radhë, Rama i gënjeu shqiptarët, vendi u zhyt në varfëri ndërsa faturat e larta të energjisë rrënuan edhe më shumë ekonominë e çdo shqiptari. Biznesi në Shqipëri humb rreth 2% të produktit të tij ...

Me Shume
18 Mar
0

Salianji: Të rinjtë, do të jetë fytyra e pushtetit në qeverisjen e PD-së

Premtimi i Salianjit me të rinjtë: Ju do të jeni fytyra e pushtetit në qeverisjen e PD-së. Kandidati për deputet në qarkun e Korçës, Ervin Salianji ka zhvilluar një takim me të rinjtë dhe votues për herë të parë në ...

Me Shume
18 Mar
0

 Tentativa e vjedhjes së zgjedhjeve me votues të importuar, PD: Rama humb kudo! Shqiptarët duan ndryshim dhe do të votojnë PD për ndryshimin.

·         Tentativa e vjedhjes së zgjedhjeve me votues të importuar, PD: Rama humb kudo! Shqiptarët duan ndryshim dhe do të votojnë PD për ndryshimin. DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, IVI KASO Edi Rama humb kudo në Shqipëri, madje edhe në Tiranë. Ja ...

Me Shume