fbpx

Author Archives: PD

26 Jan
0

Rama mbron Sajmir Tahirin, sepse mbron krimin!

Rama mbron Sajmir Tahirin, mbron trafikun e drogës. Nuk ka drejtesi, as Europë, nese Tahiri dhe policia e inkriminuar nuk japin llogari para drejtesise! Protesto per drejtesine e barabarte per te gjithe! Protesto me 27 janar!

Me Shume
22 Jan
0

Rama i jep 20 milion euro Vilma Nushit.

Rama i jep 20 milion euro Vilma Nushit, shqiptaret vuajne mungesen e ilaçeve. Protesto me 27 Janar!

Me Shume
22 Jan
0

Edi Rama shpenzon 400 milione euro per fasada.

Edi Rama shpenzon 400 milione euro per fasada, 290 mije shqiptare vuajne per buke. Protesto me 27 Janar!

Me Shume
22 Jan
0

Rama shpenzon 400 mije dollare per luks.

Rama shpenzon 400 mije dollare per luks, 1 ne 10 femije shqiptare vuan per ushqim. Protesto me 27 Janar!

Me Shume
22 Jan
0

Rama mbron me ligj deputetet e korruptuar!

Rama mbron me ligj deputetet e korruptuar! Protesto me 27 Janar!

Me Shume
22 Jan
0

Rama nderpret pagesen per trashegimtaret e ish- te perndjekurve politike.

Rama nderpret pagesen per trashegimtaret e ish- te perndjekurve politike. Ish- te perndjekurit nuk jane ne prioritetet e tij.

Me Shume
17 Jan
0

Për protestën e opozitës dhe jo vetëm.

Me gazetarin Çim Peka në Syri.net për protestën e opozitës dhe jo vetëm.

Me Shume
11 Jan
0

Të vendosur për të protestuar kundër qeverisjes së krimit

Të vendosur për të protestuar kundër qeverisjes së krimit. Komunikim me median pas takimeve në selinë e PD

Me Shume
11 Jan
0

Në 27 vjetorin e Rilindjes Demokratike

Në 27 vjetorin e Rilindjes Demokratike, fjalës së parë të lirë

Me Shume
11 Jan
0

Në mbrojtje të Kushtetutës

Me Shume
789