fbpx

Author Archives: admin

18 Jun
0

Mos lini derë pa trokitur e pa çuar lajmin, republika e vjetër ka marrë fund

Lulzim Basha në takime me banorë të Peqinit. S’ka marrëveshje me zullumin. Kam plan ekonomik që ndez ekonominë, sjell punë, prodhim, mirëqënie​ Gjatë takimit me banorë të Peqinit, Lulzim Basha ka treguar efeketet që do të sjellë plani i tij ...

Me Shume
18 Jun
0

Edi Rama, mbaje mend mirë, nuk ka bashkëjetesë me republikën e vjetër të zullumit

Lulzim Basha reagon publikisht për insinuatat e Raës. Basha i njeh gratë e Elbasanit me planin ekonomik që krijon vende pune dhe i kthen shkollat në një shtëpi të dytë për fëmijet e tyre Lulzim Basha ka sqaruar publikisht gjatë ...

Me Shume
17 Jun
0

Edi Rama, mbaje mend mirë, nuk ka bashkëjetesë me republikën e vjetër të zullumit

Lulzim Basha ka sqaruar publikisht gjatë takimit në darkë në Elbasan, mbi tymnajat që po përpiqet të mbjellë Edi Rama tek njerëzit. “Dredhia e fundit e republikës së vjetër është ideja që po mbjell në kokat e njerëzve se ekziston ...

Me Shume
17 Jun
0

Basha me të rinjtë e Tiranës: Gjysma e atyre që diplomohen, do të përfitojnë stazh të paguar pune

Lulzim Basha foli me të rinjtë e njësisë 5 në Tiranë mbi programin ekonomik për të rritur punësimin e tyre. Basha tha se ka një plan ekonomik të kombinuar që jep rezultat, duke nisur me 10 mijë stazhe për të ...

Me Shume
17 Jun
0

Sheshi 1 milionë dollarë, protesta e vlonjatëve gjatë bisedës me Bashën

Bashkëbisedim për milionat që Edi Rama shpenzon për pllaka kur papunësia dhe varfëria janë në kulm. Basha: “Kjo ndryshon me 25 qershor, paratë e shqiptarëve do shkojnë për zhvillim, për mirëqënie e vende të reja pune.” Gjatë bashkëbisedimit me qytetarë ...

Me Shume
17 Jun
0

Vetëm nga ulja e TVSH, 400 euro në vit përfiton çdo familje

Lulzim Basha foli për programin ekonomik me qytetarët e Beratit, program për të hapur vende pune e për të rritur mirëqënien e shqiptarëve. Basha tha se ai ka plan konkret dhe jo premtime, një plan që po zbatohet sot në ...

Me Shume
16 Jun
0

Ky është plani ekonomik, do rrisim konsumin, prodhimin, vendet e reja të punës

Lulzim Basha foli para qytetarëve të Vlorës për planin e tij ekonomik që do nxjerrë Shqipërinë nga kriza dhe do hapë vendet e punës. Basha the se plani i tij është i njëjti me planin që zbatohet në Gjermani dhe ...

Me Shume
15 Jun
0

Plani im shton paratë në xhepat e shqiptarëve, krijon vende pune, ndez motorrët e ekonomisë

  Lulzim Basha tregoi për qytetarët e Durrësit planin ekonomik, që do të rrisë prodhimin, konsumin, dhe do hapë vende pune. Basha tha se plani i tij ekonomik, ashtu si i Presidentit Trump, syno​n të ngrejë ekonominë e të krijojë ...

Me Shume
14 Jun
0

Basha takohet me Presidentin Trump: Vizioni i tij frymëzim për një Republikë të qytetarëve

Takim i jashtëzakonshëm me Presidentin Donald Trump! Vizioni dhe kauza e tij janë frymëzim dhe inkurajim kolosal për lëvizjen tonë për një Republikë të qytetarëve, me ekonomi të fortë dhe të nesërme të sigurt për të gjithë shqiptarët. Sapo mbylla ...

Me Shume
14 Jun
0

Plani im do ndezë motorrin e ekonomisë, heqja e taksës së naftës nga vendimet e para, do ulë çmimin

Lulzim Basha ka njohur qytetarë të Klosit dhe Bulqizës me programin e tij ekonomik, gjatë ecjeve dhe takimeve me banorë, me të rinj e të reja, e njerëz të thjeshtë. Lulzim Basha bëri të ditur se me të ardhur në ...

Me Shume