fbpx

Author Archives: admin

30 Jul
0

PD: Kriminalizimi i Kuvendit, heshtja e Ramës turpëruese

Deklaratë e deputetit Bedri Hoxha

Me Shume
30 Jul
0

Basha: Rama e ka shndërruar qeverisjen ne agjenci reklamash

Partia Demokratike ka vënë votën e lirë, në themel të organizimit dhe sistemit të karrierës.  Vetë kryetari Lulzim Basha ka ushtruar të drejtën e tij të votës në zgjedhjet për kryetar të grup-seksionit nr.3, në degën nr.8, ku është i ...

Me Shume
29 Jul
0

300 ditë dështimi në Ekonomi

  Partia Demokratike organizon konferencën për ekonominë ku analizohet përkeqësimi i të gjithë treguesve; Rritja e borxhit, rënia e dërgesave të emigrantëve, rënia e kreditimit, rënia e fitimit të kompanive, rritja e defiçitit tregëtar, konsumi më i ulët në 15 ...

Me Shume
29 Jul
0

PD: Rama kërkon ta shesë si normale kriminalizimin e parlamentit

Deklaratë e deputetes Voltana Ademi

Me Shume
28 Jul
0

Basha uron besimtarët mysliman për festën e Fiter Bajramit

Basha: ”Uroj që ky muaj reflektimi, të na japë forcë dhe vizion për vendime të drejta që i duhen vendit”

Me Shume
27 Jul
0

PD: Reklamat e kushtueshme të Ramës, një mashtrim më shumë për 300 ditët

Deklarata e zëdhënëses Laura Vorpsi

Me Shume
27 Jul
0

PD: Krimi në Parlament, e papranueshme heshtja e Ramës

Deklaratë e deputetit Luçiano Boçi

Me Shume
27 Jul
0

Deklarata e Partisë Demokratike

Partia Demokratike ka mbajtur sot një qëndrim në lidhje me ndarjen territoriale.

Me Shume
26 Jul
0

PD: 16 ditë heshtje, Rama 16 herë fajtor për inkriminimin e Parlamentit

Deklaratë e deputetit Gjergji Papa

Me Shume
26 Jul
0

Basha takon Mogherinin: Kapja e institucioneve dhe dhunimi i opozitës, qeveria Rama-Meta përgjegjëse për krizën në vend

Kryetari i Partisë Demokratike:Mirënjohje Italisë për mbështetjen pa rezerva ndaj Shqipërisë

Me Shume