fbpx

Author Archives: admin

12 Aug
0

PD: Fushata e Ramës me universitetet, e kompromentuar që në nisje

Deklaratë e deputetit Luçiano Boçi

Me Shume
12 Aug
0

PD: Propagandë boshe dhe mashtrim me Zyrat e Punës

Denoncim i Koordinatorit Salianji me një grup të rinjsh që kanë aplikuar për punë por nuk kanë marrë asnjë përgjigje

Me Shume
12 Aug
0

PD: Rama, 33 ditë heshtje për një nga zhvillimet më të rënda në 23 vite

Deklaratë e deputetit Myqerem Tafaj

Me Shume
11 Aug
0

Paloka: Rama dhe çekët të kënaqur, të vetmit që vuajnë janë shqiptarët

Reagim i Kryetarit të Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike

Me Shume
11 Aug
0

PD: Në Shqipëri kanë pllakosur vrasjet, Rama ngrohet në diell

Deklaratë e deputetit Arben Ristani

Me Shume
11 Aug
0

PD: Marrëveshja e CEZ, Rama fali shkeljet e shpërdorimet e drejtuesve të kompanisë

Deklaratë e deputetit, Eduard Halimi

Me Shume
11 Aug
0

PD: Ekspertët ndërkombëtarë, Kodi IMEI, fundi i privatësisë, mbroni veten tuaj!

“Kodi IMEI, fundi i privatësisë, mbroni veten tuaj”! “Nëse dikush ka akses në kodin tuaj IMEI, qoftë edhe për pak minuta, jeta juaj kthehet në një libër të hapur për të gjithë”. “Përgjimi kërkon dy gjëra; Kodin IMEI për telefonin ...

Me Shume
10 Aug
0

PD: Heshtja e Ramës, dëshmi e gjallë e inkriminimit

Deklaratë e Partisë Demokratike

Me Shume
10 Aug
0

PD: Duhet ligjshmëri dhe transparencë për universitetet, skema e Ramës korruptive

Deklaratë e deputetit Genc Pollo

Me Shume
09 Aug
0

PD: Rama, 30 ditë heshtje para provave të inkriminimit

Deklaratë e Partisë Demokratike

Me Shume