fbpx

Author Archives: admin

18 Aug
0

Video e skandalit të punësimit me favor seksual shfaqet para Kryeministrisë

Partia Demokratike dhe qytetarët e Tiranës dënojnë aktin dhe sistemin e ngritur nga oligarkia në pushtet

Me Shume
18 Aug
0

PD: Favori seksual në këmbim të punës, është oligarkia në veprim

Deklaratë deputetit Oerd Bylykbashi

Me Shume
18 Aug
0

PD: Inkriminimi i Kuvendit e dhuna ndaj opozitës, Rama 39 ditë heshtje

Deklaratë e deputetit Igli Cara

Me Shume
17 Aug
0

PD: Me Ramën, zyrat e PS e të qeverisë janë bërë punishte abuzimi

Deklaratë e deputetes Albina Deda

Me Shume
17 Aug
0

PD: Thellohen skandalet, Edi Rama sërish hesht

Deklaratë e deputetit Alban Zeneli

Me Shume
16 Aug
0

PD: Skandali i favorit seksual, fytyra e pushtetit që kanë instaluar Rama-Meta-Kokëdhima

Deklaratë e koordinatorit Ervin Salianji

Me Shume
16 Aug
0

PD: Skandali Kokëdhima, të ndalet presioni ndaj viktimave dhe manipulimi i rrethanave

Deklaratë e deputetit Arben Ristani ku i kërkohet policisë dhe prokurorisë të ndalojnë tentativat për manipulim të çështjes. News 24, ka lajmëruar transmetimin në 19.00 të videos ku njeriu i Koço Kokëdhimës kërkon favore seksuale në këmbim të punësimit.  

Me Shume
16 Aug
0

PD: Shteti shqiptar kishte gjithë faktet në favor për të fituar ndaj CEZ

Deklaratë e deputetit Shrefedin Shehu

Me Shume
16 Aug
0

PD: Rama mbron falsifikatoren, i paraprin falsifikimeve të tjera

Deklaratë e deputetit Genc Pollo

Me Shume
16 Aug
0

PD: Rama, 37 ditë heshtje për faktet tronditëse të inkriminimit të parlamentit

Deklaratë e deputetit Roland Keta

Me Shume