fbpx

Author Archives: admin

26 Aug
0

PD: Modeli që ka krijuar Rama, inkurajim për abuzime e shpërdorime

Deklaratë e Partisë Demokratike

Me Shume
26 Aug
0

PD: Krimi ndaj mjedisit, Edi Rama lejon ndërtim pa leje 100 metra larg shtëpisë së tij

Denoncim i koordinatorit Ervin Salianji

Me Shume
25 Aug
0

PD: Inkriminimi, i vetmi produkt i qeverisë

Sado e përditshme, e bollshme dhe e fryrë të jetë propaganda e Edi Ramës, ajo nuk e mbulon dot inkriminimin vertikal dhe horizontal që i ka bërë administratës, zyrave të shtetit. Edi Rama me vendosmëri pa u ndalur para asgjëje, ...

Me Shume
25 Aug
0

PD: Korrupsion me ndërtimet, propaganda e Ramës mashtruese

Deklaratë e deputetit Bedri Mihaj

Me Shume
24 Aug
0

PD: Rama po çon përpara me vendosmëri inkriminimin e administratës

Deklaratë e Partisë Demokratike

Me Shume
24 Aug
0

PD: Rama po ngre sistemin e Partisë-Shtet

Denoncim i koordinatorit Salianji dhe banorëve të Sarandës

Me Shume
23 Aug
0

PD: Rama-Meta-Kokëdhima, vepër në nderim të diktatorit Hoxha

Koordonatori Salianji denoncon rivendosjen e parullave të regjimit në Ditën Ndërkombëtare të Viktimave të Komunizmit

Me Shume
23 Aug
0

PD: U kap me 200 kg heroinë, Rama i beson Lojërat e Fatit

Denoncim i deputetit Flamur Noka për inkriminimin e administratës 

Me Shume
23 Aug
0

PD: Rama fsheh krimin me një fletushkë false penaliteti

Deklaratë e Partisë Demokratike

Me Shume
22 Aug
0

PD: Tagrambledhësi i Ramës, në krye të pastrimit të parave

Deputeti Alban Zeneli denoncon konfliktin e interesit dhe shkeljen e ligjit

Me Shume