fbpx

Author Archives: admin

31 Aug
0

Çupi: Përfituesi i qindra miliona euro tendera nga bashkia, Shkëlqim Fusha, i paguan hotelin zëvendësit të Erjon Veliajt  

  Publikohet fatura e luksit në hotelin e Barcelonës, 908 euro nata për nënkryetarin e bashkisë së Tiranës, Arbian Mazniku   Përfituesi i qindra miliona euro tendera nga bashkia, Shkëlqim Fusha i paguan hotelin zëvëndësit të Erjon Veliajt     ...

Me Shume
30 Aug
0

Pampuri: Erjon Veliaj, leje ndërtimi luksi për oligarkët e Ramës për të ndërtuar pallat mbi pallat në zemër të kryeqytetit.

  Erjon Veliaj, leje ndërtimi luksi për oligarkët e Ramës për të ndërtuar pallat mbi pallat në zemër të kryeqytetit.   Në 4 vjet Veliaj e Rama i mashtruan shqiptarët dhe në vend të lulishteve, parqeve, apo edhe pronave legjitime ...

Me Shume
29 Aug
0

PD publikon foton: Agim Kajmaku dhe Jorgo Toto, i arrestuari në Greqi, janë i njëjti person

  DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, GENT STRAZIMIRI   Partia Demokratike, bazuar në prova të pakontestueshme, ka provuar se Jorgo Toto ose ndryshe Agim Kajmaku i Edi Ramës, është arrestuar në Greqi duke bërë biznes me para të falsifikuara dhe se ...

Me Shume
28 Aug
0

Vokshi: Krimineli në kërkim në Greqi, me kompaninë e fidanëve “Kajmaku shpk” ka marrë nga pushteti i Edi Ramës rreth 2.6 milionë euro para publike, pothuajse pa garë.

  Edi Rama hesht dhe mbron kriminelin Jorgo Toto të Bashkisë së Vorës, sepse bashkë ndajnë miliona euro, që i vjedhin nga taksat e shqiptarëve.   Krimineli në kërkim në Greqi, me kompaninë e fidanëve “Kajmaku shpk” ka marrë nga ...

Me Shume
27 Aug
0

PD publikon dokumentin e ri nga sistemi TIMS. Jorgo Toto, i arrestuar në Greqi në 2003 dhe në kërkim sot e kësaj dite, është Agim Kajmaku i Bashkisë së Vorës

PD publikon dokumentin e ri nga sistemi TIMS. Jorgo Toto, i arrestuar në Greqi në 2003 dhe në kërkim sot e kësaj dite, është Agim Kajmaku i Bashkisë së Vorës.   Për Edi Ramën nuk do të funksionojë as strategjia ...

Me Shume
27 Aug
0

Basha: Dënoj heshtjen e Edi Ramës dhe të prokurorisë për Jorgo Kajmakun. Ai sot duhet të ishte marrë i pandehur nga Prokuroria

  Dënoj heshtjen e Edi Ramës dhe të prokurorisë për Jorgo Kajmakun.   Ka 24 orë që PD ka publikuar dokumentet që provojnë se Jorgo Kajmaku është në shkelje të Ligjit të Dekriminalizimit. Ai sot duhet të ishte marrë i ...

Me Shume
26 Aug
0

Pampuri: Morali për të vjedhur bashkë, arsyeja pse Edi Rama nuk e ka shkarkuar akoma Etilda Gjonajn që u kap me fakte duke abuzuar me paratë e shqiptarëve.

  Morali për të vjedhur bashkë arsyeja pse Edi Rama nuk e ka shkarkuar akoma Etilda Gjonajn që u kap me fakte duke abuzuar me paratë e shqiptarëve.   Edi Rama hesht, sepse ky abuzim me paratë e shqiptarëve nga ...

Me Shume
26 Aug
0

PD publikon dokumentat për arrestimin në Greqi të Agim Kajmakut në Janar 2003. Po bënte biznes fidanësh me para të fallsifikuara.

  PD publikon dokumentat për arrestimin në Greqi të Agim Kajmakut në Janar 2003. Po bënte biznes fidanësh me para të fallsifikuara.   Krimi dënohet me 10 vjet burg, por kandidati i Edi Ramës, vazhdon t’i fshihet drejtësisë.   Agim ...

Me Shume
25 Aug
0

Basha: Agim Kajmaku po i fshihet drejtësisë greke prej disa vitesh. Rama e di dhe e mbron.

VIDEO-MESAZH I KRYETARIT TË PD, LULZIM BASHA   Edi Rama është kërcënim dhe rrezik për jetën dhe sigurinë e çdo familje shqiptare! Ai ka kapur dhunshëm çdo pushtet me ndihmën e një bandë kriminelësh e hajdutësh me të cilët vjedh ...

Me Shume
23 Aug
0

Basha: Në Ditën e Kujtesës për Viktimat e Regjimeve Totalitare, marrim 3 angazhime të rëndësishme publike për nderimin e sakrificës së të përndjekurve

  DEKLARATË E KRYETARIT TË PD, LULZIM BASHA   Sot mbarë Europa kujton Viktimat e regjimeve totalitare. Askush nuk ka paguar një çmim më të lartë për lirinë në Europë, se sa shqiptarët. Sakrifica e shqiptarëve përkthehet në mijëra të ...

Me Shume